Naucz się języka i zwiedzaj świat
Cennik
W zależności od wybranego modułu, opłata za jednostkę lekcyjną (50 min.) w naszej szkole wynosi od 12 zł do 70 zł ( lekcje indywidualne). Ostateczna cena kursu zależy od wybranego systemu opłat tj.
- wpłata za rok nauki
- wpłata za semestr nauki
- miesięczny ratalny system wpłat (9 rat)
- zajęcia indywidualne
Cena kursu obejmuje:
- test kwalifikacyjny
- materiały dodatkowe
- testy sprawdzające wraz z egzaminem semestralnym i rocznym
- certyfikat ukończenia kursu
Oferowane zniżki:
- 5% - dla kontynuujących naukę powyżej roku (bez przerwy w nauce)
- 5% - drugi i kolejny uczeń z tej samej rodziny ( brat, siostra)
- oferta specjalna dla wpłacających za cały rok nauki z góry